Наближава състезанието "Софийски манастири 2017"

За втора година подкрепяме състезанието "Софийски манастири", което ще се проведе на 16 и 17 септември около София. Организаторите от Фондация „София-Европейска столица на спорта” и Сдружение „Маратон” са подготвили за участниците двуетапно състезание с отделно класиране за всеки етап, както и с общо класиране, според сумата от времената в дългите вариати на двата етапа.
Дисциплините са планинско бягане и планинско колоездене – крос кънтри. Дистанциите са съответно: етап 1 – 42 и 73км; етап 2 – 42 и 70км. Миналата година победители станаха Мустафа Шабан (бягане) и Емил Стойнев (колоездене).
Sport Box, Salomon и Suunto дават много наградни ваучери за всички категории. Стискаме палци на всички участници!